KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11757155
nr 1175 7155
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Blandteknik, Studier av Hökuggla. Signerad, daterad 1986. 26x21 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:19:43
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)